Hlavní stránka
     Ceník služeb
     Akční nabídka
     Reference
     Kontakt
 


 

www.hanuman.najde.cz
Stránky Bohumínského Náma Hatta centra pro Védská studia. Věnují se především védské filosofii, vegetariánství a zdravé výživě. Jsou všeobecně známí dobrým vegetariánským jídlem "prasádam". Věnují se praktikám duchovního života - bhakti józe, jejichž principy představuje základní kniha "Bhagavad Gíta". Pokračováním studia je série 12 dílů "Šrímad Bhágavatam".

     

www.najde.cz
Informační a reklamní systém. Obsahuje základní informace o firmách, službách, provozovnách a prodejnách v regionu Severní Morava. Najdete zde adresy, telefonní čísla, provozní doby a krátký popis činností, případně další informace. Některé zápisy jsou doplněny grafickou prezentací "Spoty", které rozšíří celkový pohled na dannou firmu. Snadné vyhledávání podle oborů.

 

www.prema-czech.com
Internetový obchod společnosti PREMA CZECH s.r.o. Jedná se o malou, dynamicky se rozvíjející firmu, která se orientujeme na velkoobchodní a maloobchodní formu prodej křesťanských náboženských potřeb pro kostely, církve a chrámy. Veškeré nabízené produkty jsou vysokých kvalit při zachování nízkých cen. Objednané zboží Vám pošlou přepravní službou.

   
     

www.pujckycs.cz
Společnost DREAM Company poskytuje hotovostní rychlé půjčky ve výši od
15.000 do 250.000 korun osobám zaměstnaným, osobám samostatně výdělečně činným, i důchodcům. Navíc poskytuje spotřebitelské úvěry a umožňuje nakupovat z domova na internetovém obchodu "evropský katalog" na adrese www.vebso.cz kde zajišťuje spotřebitelské úvěry.

 
www.road.cz
Dynamicky se rozvíjející společnost ROAD Group v.o.s., která se zabývá službami v oblasti informačních technologií, včetně prodeje a servisu výpočetní techniky a služeb s tím spojených. Nabízí individuální, osobní přístup ke každému zákazníkovi, jeho požadavkům a potřebám. Poskytuje komplexní služby v oblasti internetu, včetně tvorby webových aplikací.
 
   
www.1maxreality.cz
Realitní kancelář 'Max Reality s.r.o' se zabývá prodejem, nákupem a pronájmy rodinných domů, bytů, pozemků a ostatních nemovitostí. Zajistí pro Vás ocenění nemovitosti, znalecký odhad a bezplatnou realitní inzerci. Nabízí velmi výhodné hypotéky, půjčky, úvěry. Postará se o pojištění nemovitosti a kompletní realitní servis. Serióznost a diskrétnost zaručena.
   
www.bolek-stukaterstvi.cz
BOLEK Štukatérství - jedna z největších firem v této oblasti na Moravě. Stránky obsahují 3 hlavní sekce: Štukatérství, Krby a Sochy. Obsah stránek je zaměřen především jako katalog s cenami, fotogalerie a návody. Hlavní motto firmy: I po mnoha letech budou naše výrobky stále splňovat to, co bylo přislíbeno. Bude to tím, že kvalitu považujeme v naší výrobě za prvořadou.
   
InfoSystem
Firemní informační systém přizpůsobený konkrétním požadavků, bez omezení počtu uživatelů, centrální databáze MySQL na serveru 'MS Server 2003'. Programové vybavení PHP, možnost nastavení přístupových práv jednotlivým uživatelům, tiskové sestavy, možnost doplňování o další funkční moduly. Demo verze na odzkoušení (přístupná na webu přes heslo) se připravuje.

Copyright (c) 2004 Studio Web